تولید محتوا در اصفهان

استفاده از فضای اینترنت به صورت سایت و یا اکانت شبکه اجتماعی برای یک کسب و کار ملزم به استفاده از بازاریابی دیجیتال برای به موفقیت رسیدن آن کسب و کار است. یکی از مهم‌ترین زیرشاخه‌های بازاریابی دیجیتال، تولید محتواست. به کمک تولید محتوا می‌توان سایت و یا اکانت شبکه اجتماعی کسب و کار مذکور را در فضای اینترنت به کاربران شناساند. به همین دلیل نیاز به تولید محتوا برای به موفقیت رسیدن سایت و یا اکانت شبکه اجتماعی کسب و کار شما بسیار دیده می‌شود.

نمونه کارهای تولید محتوا در اصفهان​

نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه طراحی گرافیک

نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه طراحی گرافیک

سلام محتوا ارتقای کیفیت تولید محتوا برای سایت‌هایی که خدماتی از جمله طراحی گرافیک ارائه می‌دهند را به عنوان رویکرد اصلی خود در نظر گرفته است.

دانلود فایل نمونه
Popular
نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه طراحی سایت

نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه طراحی سایت

اگر تخصص و مهارتی دارید و می‌خواهید از طریق حرفه خود کسب درآمد کنید، تولید محتوای تخصصی و توزیع آن بهترین شیوه بازاریابی در فضای دیجیتال است.

دانلود فایل نمونه
Popular
نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ

نمونه تولید محتوا برای سایتی فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ

اگر یک سایت تخصصی دارید اما زمان کافی برای تولید محتوای ساییتان ندارید می‌توانید از خدمات آژانس خلاق سلام محتوا در این زمینه بهره‎‌مند شوید.

دانلود فایل نمونه
Popular

تولید محتوا در اصفهان در چه زمینه‌هایی قابل انجام است؟

این روزها تمامی کسب و کارها در هر زمینه‌ای نیازمند تولید محتوا برای افزایش فروش خود هستند. از این رو تولید محتوا در اصفهان برای تمامی زمینه‌ها و حرفه‌ها قابل انجام خواهد بود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که به دلیل فراگیری استفاده از اینترنت توسط مردم و رو آوردن بسیاری از کسب و کارها به این فضا، حتی کسب و کارهای کوچک نیز امروزه نیازمند استفاده از فضای مجازی برای حرفه خود هستند و از این رو تولید محتوا برای این قشر نیز اهمیت پیدا می‌کند.

محتوا می‌تواند به صورت متنی، ویدیویی، تصویری و صوتی باشد. هر کدام از این محتواها به نوبه خود می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی روند کاری هر کسب و کاری بگذارند. محتواهای متنی می‌توانند شامل اخبار، مقاله‌ها و … باشند. محتواهای ویدیویی می‌توانند شامل ویدیوهای آموزشی مرتبط با موضوع سایت، ویدیوهای خبری و … باشند. محتواهای تصویری می‌توانند شامل اینفوگرافیک‌ها، پوسترها، بنرها و … باشند. محتواهای صوتی نیز می‌توانند شامل مواردی چون پادکست‌ها باشند. در بین انواع مختلف محتوا، مدیران سایت بیشتر به دنبال محتوای متنی هستند تا به کمک آن بتوانند سایت خود را ارتقا دهند.

چه روش‌هایی برای تولید محتوای متنی در اصفهان وجود دارد؟

محتواهای متنی بخش عمده‌ای از وب‌سایت‌ها را تشکیل می‌دهند. این محتواها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

محتواهای ترجمه‌ای: در این مدل از محتواها، مقاله‌های معروف و رتبه بالای انگلیسی پیدا شده و مترجم آن‌ها را به زبان فارسی برمی‌گرداند و مقاله در سایت آپلود می‌شود. از آن جایی که سبک هر مترجم در ترجمه متفاوت از مترجم دیگر است، حتی اگر مقاله انگلیسی یکی باشد، باز هم تفاوت‌هایی با هم خواهند داشت و به همین دلیل است که مقاله مذکور به عنوان محتوایی نو تلقی می‌شود.

تالیف و بازنویسی: در تالیف و بازنویسی نویسنده چندین منبع مرتبط به یک موضوع را پیدا کرده و با خواندن آن‌ها اطلاعات به دست می‌آورد و سپس شروع به نوشتن مقاله با توجه به اطلاعات به دست آمده می‌کند. گفتنی است مقاله نوشته شده نباید شباهتی به منابع داشته باشد زیرا در این صورت مقاله کپی تلقی می‌شود.

نویسندگی: در این مورد نویسنده کاملا با خلاقیت خود مقاله‌ای را نوشته و در سطح اینترنت آپلود می‌کند. با توجه به این که این مقاله بدون منبع خاصی نوشته شده است، کاملا یونیک و نو دیده می‌شود. گفتنی است در چنین حالتی نویسنده باید به موضوع مقاله اشراف کامل داشته باشد تا مقاله‌ای غلط تحویل مشتری داده نشود.

تاثیر تولید محتوا بر روی افزایش موفقیت یک کسب و کار

امروزه تعداد بالایی از مردم از اینترنت استفاده می‌کنند و به همین دلیل این فضا به مکانی مناسب برای تبلیغ کسب و کار بدل شده است. به دلیل پتانسیل بالایی که اینترنت دارد، هیچ کسب و کاری نباید به آن بی توجه باشد. از این رو در دنیای مدرن امروز فرقی نمی‌کند که کسب و کار شما بزرگ و یا کوچک است، استفاده از اینترنت به هر طریقی می‌تواند موجب فروش بیشتر و همچنین آشنایی تعداد بالایی از مردم با کسب و کار مذکور شود. به دلیل اهمیت بالایی که اینترنت در تبلیغ کسب و کارها پیدا کرده است، شاخه‌ای از بازاریابی به نام بازاریابی دیجیتال به وجود آمده که به طور مشخص بر روی تبلیغ یک برند در فضای اینترنت فعالیت می‌کند. یکی از زیرشاخه‌های بازاریابی دیجیتال، تولید محتواست. به کمک تولید محتوای اصولی و جذاب برندسازی شکل می‌گیرد. تولید محتوا به خصوص برای موتورهای جستجویی چون گوگل پر اهمیت است زیرا به کمک همین محتواها سایت به رتبه‌های بالا در سرچ گوگل دست پیدا می‌کند. از مزایای تولید محتوا می‌توان به هزینه کمتر آن نسبت به روش‌های تبلیغاتی سنتی اشاره کرد، به طوری که با هزینه‌ای بسیار کمتر می‌توان بازار هدف بزرگی را به دست آورد.

بهترین شرکت تولید محتوا در اصفهان

از آن جایی که اصفهان شهر بزرگی محسوب می‌شود، شرکت‌های بسیاری در زمینه تولید محتوا و به طور کل بازاریابی دیجیتال در این شهر به فعالیت پرداخته‌اند. برای این که بتوان بهترین شرکت تولید محتوا را پیدا کرد، عاقلانه‌ترین کار مشاهده نمونه کارهای شرکت مذکور است. به کمک نمونه کارها می‌توان میزان تبحر نویسنده‌ها و همچنین تاثیر محتواهای تولید شده توسط آن شرکت در یک کسب و کار خاص را متوجه شد. هر چه نمونه کارها قوی‌تر باشد، امکان موفقیت کسب و کار شما نیز بالاتر خواهد رفت. گفتنی است برای قرارداد بستن با یک شرکت نیاز نیست که حتما آن شرکت در خود شهر اصفهان حضور داشته باشد. برخی از شرکت‌ها هستند که تجربه بسیاری دارند و کارها را با کیفیت بالایی تحویل مشتری می‌دهند ولی دفتر مرکزی آن‌ها در شهر دیگری واقع شده است. به همین دلیل می‌توان برای کار تولید محتوا از آن شرکت‌ها نیز استفاده کرد.

پخش ویدیو

پکیج‌های تولید محتوا در اصفهان​

پکیج فوق حرفه‌ای تولید محتوا

تولید 30 مقاله به صورت ماهانه
4/5 میلیون تومان
 • تولید 30 محتوا 1000 تا 1200 کلمه‌
 • تدوین استراتژی محتوا
 • تقویم محتوایی
 • آپلود و سئو محتوا
 • تدوین استراتژی لینک سازی
 • 5 عدد بک لینک دستی محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • مشاوره تلفنی
 • ویراستاری تخصصی
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • آنالیز رقبا
 • توزیع محتوا
 • درج 5 عکس داخل محتوا
 • گزارش عملکرد ماهانه
 • پشتیبانی و مشاوره تلفنی

پکیج حرفه‌ای تولید محتوا

تولید 20 مقاله به صورت ماهانه
2 میلیون تومان
 • تولید 20 محتوا 1000 تا 1200 کلمه‌
 • تقویم محتوایی
 • آپلود و سئو محتوا
 • تدوین استراتژی لینک سازی
 • 3 عدد بک لینک دستی محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • مشاوره تلفنی
 • ویراستاری تخصصی
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • آنالیز رقبا
 • درج 3 عکس داخل محتوا
 • گزارش عملکرد ماهانه
 • پشتیبانی و مشاوره تلفنی

پکیج پایه تولید محتوا

تولید 15 مقاله به صورت ماهانه
1200 میلیون تومان
 • تولید 15 محتوا 1000 تا 1200 کلمه‌
 • تقویم محتوایی
 • آپلود و سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • مشاوره تلفنی
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • درج 3 عکس داخل محتوا
 • پشتیبانی و مشاوره تلفنی
هزینه تولید محتوا در اصفهان چگونه محاسبه می‌شود؟

فاکتورهایی از جمله طول محتوا، کیفیت محتوا، موضوع محتوا، و همچنین نوع محتوا می‌توانند بر تعرفه نهایی تاثیرگذار باشند. علاوه بر این معمولاً شرکت‌های معتبر و باتجربه ممکن است هزینه بیش‌تری برای کار خود دریافت کنند.

چگونه از قابل اطمینان بودن شرکت تولید محتوا در اصفهان اطمینان پیدا کنم؟

برای آن که بتوانید از اعتبار شرکت مورد نظر خود مطمئن شوید می‌توانید نمونه کارهای پیشین شرکت را بررسی کرده و یا با مشتریان پیشین صحبت کرده و میزان موفقیت آنان پس از استفاده از خدمات شرکت را جویا شوید.

انواع محتوای تولیدی در اصفهان از سوی شرکت سلام محتوا کدامند؟

از انواع محتوا می‌توان به محتواهای متنی، صوتی، تصویری، و همچنین ویدئویی اشاره داشت. هر یک از این انواع برای دسته خاصی از مخاطبان مناسب خواهد بود. علاوه بر این تعرفه هر یک از انواع محتوا نیز با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف متفاوت خواهد بود.

هدف از تولید محتوا در اصفهان چیست؟

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره همه ما را تشکیل داده است. همچنین می‌تواند آگاهی افراد را نسبت به آنچه که ب دنبالش هستند بیشتر کند و به سوالات پاسخ دهد. با استفاده از محتوا می‌توان مشتریان زیادی را جذب کنید و درآمدی برای خود کسب کنید.

رعایت چه مواردی در تولید محتوا اصفهان تاثیرگذار است؟

پیروی کردن از اصول نگارش صحیح، رعایت قوانین سئو، نوشتن متن به صورت روان و… از جمله مواردی است که می‌تواند به زیبایی یک محتوا بیفزاید.

آیا تولید محتوا برای وبسایت با اینستاگرام متفاوت است؟

بله. مخاطبان اینستاگرام و سلایق آنان با مخاطبان دیگر پلتفرم‌های اینترنتی کاملاً متفاوت است. به همین دلیل هم باید برای هر بستری محتوای مخصوصی را در نظر داشت. برای حساب اینستاگرام کسب و کار خود بهتر است به کارشناسان تولید محتوا در همین زمینه مراجعه کنید.

چگونه استراتژی تولید محتوا در اصفهان تدوین کنیم؟

شرکت تولید محتوا سلام محتوا ابتدا با نیازسنجی و شناخت دقیق مخاطبان هدف وبسایت شما استراتژی تولید محتوای ساییتان را تدوین کرده و سپس محتوای سایت را با توجه به نیاز مخاطبان شما تولید می‌کند.

چرا باید به تولید محتوا در اصفهان توجه بیشتری داشته باشیم؟

شهر اصفهان را می‌توان پس از پایتخت، بزرگ‌ترین و صنعتی‌ترین شهر ایران دانست. به همین دلیل در این شهر موقعیت شغلی‌های مختلفی وجود دارد و اهالی شهر به حرفه‌های متفاوتی مشغول هستند. به دلیل گستردگی مشاغل در این شهر، صاحبان کسب و کار به استفاده از اینترنت برای افزایش فروش و بیشتر شناخته شدن روی آورده‌اند.

پلن‌های تولید محتوا سئو محور در اصفهان چیست؟

از موثرترین راه‌های بالا بردن رتبه سایت در گوگل تولید محتوا سئو محور است.توجه به کسب رتبه ارگانیک تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد. به کارگیری کلمات کلیدی در جایگاه درست در مقالات بسیار مهم است. همچنین بهتر است در مقالات خود حداقل از یک تصویر استفاده کنید.

تولید محتوا در اصفهان چه مزایایی دارد؟

تولید محتوا در اصفهان تاثیر زیادی در بهبود سایت دارد و رتبه سایت را در گوگل افزایش می‌دهد. در نهایت با جذب مشتریان بیشتر و همچنین تولید محتوای با کیفیت می‌توان حس اعتماد را در آن‌ها ایجاد کرد.

برای سفارش تولید محتوا در اصفهان به چه شرکتی مراجعه کنیم؟

 جهت ثبت سفارش تولید محتوای خود بهتر است به دنبال شرکتی باشید که از تجربیات کافی در این زمینه برخوردار باشد. شرکت سلام محتوا، آماده ارائه انواع خدمات تولید محتوا با نرخ مناسب است، همین حالا با ما تماس بگیرید. 09150952565

سفارش تولید محتوا در اصفهان

برای ثبت سفارش تولید محتوا در اصفهان کافی است با شماره 09150952565 تماس حاصل کنید یا فرم ثبت سفارش محتوا را پر کنید.
نکات و اصول تولید محتوا در اصفهان
تولید محتوا در اصفهان
سفارش تولید محتوا در اصفهان
4.3/5 - (3 امتیاز)