درباره ما

استودیو خلاق سلام محتوا فعالیت رسمی خود را از سال 1398 و با شعار تولید محتوای 360 درجه خلاق آغاز کرد. از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم تولید محتوای سلام محتوا می‌توان به کیفیت کاری بالا، ارائه تعهد کاری، افزودن خلاقیت به محتوا، تولید محتوا برای تمامی پلتفرم‌های انتشار محتوا، تولید و برنامه ریزی انواع محتوای متنی، ویدیویی، پادکست، اینفوگرافیک، تولید محتوای گرافیکی و… فعالیت می‌کند. کیفیت تولید محتوای حرفه‌ای را این بار با آژانس خلاق تولید محتوای سلام محتوا تجربه کنید.

سلام محتوا کیست؟ ​

آژانس تخصصی سلام محتوا با یک ایده ساده و ابتدایی فعالیت خود را شروع کرد. نبود محتوای مناسب و خلاق در وب فارسی باعث شده است که کسب و کارهای مختلفی از وجود این نوع از محتوا بی بهره باشند. تیم خلاق سلام محتوا با همین ایده ساده آغاز به کار کرد. 

محتوای حرفه‌ای المان‌های مهمی را شامل می‌شود که متاسفانه انگشت شمارند شرکت‌ها و تولیدکنندگان محتوایی که قابلیت تولید همچین محتوایی را داشته باشد. آژانس محتوای سلام محتوا با تکیه بر دانش محتوا تاکنون توانسته است کسب و کارهای مختلفی را به سکوهای رشد برساند. اگر تعهد و تولید محتوای دست اول برایتان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است شما مشتری ما هستید. 

خلاق و با استعداد

خلاق و با استعداد

خلاقیت و استعداد محتوایی اصلی‌ترین ویژگی محتواهای تولید شده در شرکت سلام محتوا است. اگر می‌خواهید با محتوای خود سرآمد شوید یک تماس با ما فاصله دارید!
Direction Arrows
Mission
دانش محتوایی بالا

دانش محتوایی بالا

هر کسی می‌تواند محتوا بنویسد اما تولید محتوای حرفه‌ای و مناسب با کسب و کار از عهده هر کسی بر نمی‌آید، برخورداری از دانش تخصصی محتوا یکی از نقاط قوت تیم تولید محتوای سلام محتوا است.
Direction Arrows
Mission
ارائه محتوا در تمامی زمینه‌ها

ارائه محتوا در تمامی زمینه‌ها

تفاوتی ندارد چه نوع محتوایی مورد نیاز دارید، آژانس خلاق سلام محتوا تمامی محتواهای مورد نظر شما را در تمامی پلتفرم‌ها ارائه می‌دهد. تولید محتوای ویدیویی، تولید محتوای متنی و...
Direction Arrows
Mission

تعهد ارائه کار خلاق و مناسب

تفاوتی ندارد که چه نوع محتوایی سفارش داده‌اید آژانس خلاق محتوای سلام محتوا با ارائه محتوا در قالب‌های خلاق کسب و کار شما را به سکوه‌های موفقیت می‌رساند. برای ثبت سفارش تولید محتوا می‌توانید از طریق فرم رو به رو یا با تماس با شماره 09150952565 در کوتاه‌ترین زمان ممکن محتوای حرفه‌ای خود را تحویل بگیرید.

تیم خلاق آژانس محتوا محور سلام محتوا​

Fatemeh-vatan-Doost-min-1 (1)
مدیر دپارتمان طراحی سایت فاطمه وطن دوست
ابوالفضل ملاکی - مشاور سئو
مدیر دپارتمان سئو ابوالفضل ملاکی
فائزه اسماعیل زاده - کارشناس محتوا
کارشناس محتوا فائزه اسماعیل زاده
مجتبی ملاکی - طراح گرافیک
مدیر دپارتمان گرافیک مجتبی ملاکی
2
کارشناس سئو غزاله حقیقی
3
کارشناس محتوا ماهان میزانی
4
کارشناس سئو سحر سلطان زاده
1
کارشناس گرافیک سهیلا کارگزاری
mahdie-seydi
کارشناس گرافیک مهدیه صیدی
5
کارشناس گرافیک آزاده مومنی

فرم استخدام​

4.9/5 - (8 امتیاز)